Sebeláska odemyká hojnost

Jak se samy k sobě chováme a jak samy se sebou nakládáme, tak stejně se k nám chová i naše okolí, a platí to i pro energii peněz. Máme-li pocit nedostatečnosti a nízké hodnoty, projeví se to navenek. Pokud máme pocit, že naše zboží není dost dobré, nebo nepracujeme dost dobře, ta energie je v naší práci přítomná a hojnost může blokovat. Proto je laskavý a pozorný vztah k sobě, naše uzdravená sebehodnota a sebepřijetí klíčem k životní hojnosti. 

Představ si, že ty jsi peníze, že představuješ energii peněz, a máš si vybrat, kudy budeš plynout. Půjdeš k tomu, kdo žije v přesvědčení, že není dost dobrý a bohatství si nezaslouží? Nebo k tomu, kdo tě vítá s otevřenou náručí a slovy „tady jsi správně, už tě očekávám“?

Nespokojenost se sebou nás vede k odporu k životu, a tím brzdíme plynutí životní energie včetně energie hojnosti. Naopak sebeláska říká „patřím sem, zasloužím si vše dobré, co se nabízí“. Všímej si kdykoliv během dne, jak k sobě promlouváš, jak se oslovuješ, jakým způsobem se sebou mluvíš. Je to laskavě, vlídně, soucitně? Anebo kriticky a s despektem? Jak moc si sama sebe ceníš? Dáváš se na první místo?

5 vět k sobě

Můžeš jít ještě dál a psát si denně 5 vět, kterými sama sebe podpoříš. Za co se dnes můžeš ocenit a poděkovat si? Za co jsi sama sobě vděčná? Udělej si z toho rituál a prozkoumávej, co s tebou toto zapisování dělá nejméně po dobu několika týdnů.

Když jsme dost dobré a přitažlivé samy pro sebe, tak jsme přitažlivé i pro peníze, příležitosti, přátelské a obchodní vazby atd. Vysoká hodnota v mysli přitahuje vysokou hodnotu ve hmotě.

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.