Síla sdílení a praxe v životě ženy

V této zcela nové době, kdy se nemůžeme vídat živě, je sdílení mezi ženami velmi důležité. Veronika v našem rozhovoru prozradila její nejtěžší životní lekce a co jí v životě přinesly. Dostaly jsme se na téma, které nás spojuje a tím je účast v online kurzu Alchymie ženy.

Jaké je největší obohacení, které Veronice kurz do života přinesl a co by doporučila ostatním ženám? 

I když zrovna nemůžeme být fyzicky v kruhu dalších otevřených žen, nebo kolem sebe žádné takové nemáme, neznamená to, že nemůžeme sdílet, inspirovat se a pomáhat si zvědomit náročná životní témata. 

Celý rozhovor s Veronikou si můžete pustit níže a načerpat z jejího úsměvu a optimismu sílu a radost. Přejeme krásné chvíle v ženském kruhu, i kdyby jen online. 

Milovnice dobrodružství, která se každý den učí, jak být vůči sobě všímavější, laskavější, jak žít ve větším souladu s životem, hravě a spokojeně. Máma 3 dětí, lektorka hatha a těhotenské jógy, studentka Mindfulness akademie, která se svým mužem šíří téma přijetí a uvolnění se v nepříjemném, ve stresu - pomocí vědomého otužování, práce s dechem a myslí. Autorka dětské knihy o všímavosti - Andromeda, elfka malá a dospělácké knihy o cestě k hravosti - Vyhrála jsem depresi. www.playeveryday.cz www.martinachomatova.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.