Pro váš vztah

Chcete prohlubovat vaše partnerství?
Máte někdy pocit, že váš vztah vychladl?
Chtěli byste ve svém vztahu najít více rovnováhy a harmonie?
Toužíte po otevřené komunikaci a partnerském plynutí?
Jiskřivost a hravost chcete ve svém vztahu více podpořit?
Máte na rozvíjení vašeho vztahu nyní málo času nebo málo energie? 
Chcete o vztah pečovat?
Na vztah se připravujete anebo jste na jeho začátku
a chcete předcházet krizím? 
Hluboké milování, důvěra a intimita je něco, po čem toužíte? 

 

 

Pak čtěte dál. Připravili jsme pro vás kurz plný INSPIRACE, MOTIVACE A NOVÝCH INFORMACÍ. 

6 klíčových oblastí 

"Vaším úkolem není hledat lásku, nýbrž pouze hledat a najít všechny bariéry uvnitř sebe, které jste postavili proti ní."
Rumi

 • Partnerská efektivní komunikace
  Principy efektivní komunikace. Praktický nácvik. Logické vysvětlení. Naučené principy můžete využít i ve všech dalších vztazích, ve výchově dětí i v práci.
 • Vědomé milování
  Vědomé a nevědomé milování, co nám přináší. Proč se zcitlivovat. Co když nám to nejde. Jak využít potenciál slow sexu. Nejčastější obavy. Milování, po kterém se váš vztah posune do úplně nové roviny. Léčení našeho těla a našeho vztahu. Mužsko-ženská polarita.
 • Porno ano či ne
  Asi tušíte, že odpověď nebude jasná a my vám ji hlavně nyní neprozradíme. Ale co prozradit můžeme, že v této kapitole to nebude rozhodně jen o pornu. A že nejsme žádní moralisté. Spíše se podíváme na to, jak můžeme využívat různé typy energií pro sebe a pro náš vztah.
 • Orgasmus a potěšení
  Ve všech možnostech, hloubkách, délkách, pravidelnostech...Potěšení, které můžeme roztáhnout do celého života. Rozdílné cesty mužů a žen.
 • Emoce ve vztahu
  Jak a proč emoce vznikají, jak s nimi pracovat, co když se nám otevřou u milování. Emocí se nebojíme. Protože už nikomu neubližují. Nám samotným ani okolí. Speciální kapitola bude na hněv a agresi u mužů i u žen.
 • Randíčka
  Sladké tipy na závěr. Kam si vyjet, co dělat. Praktický seznam pro vaši inspiraci.
 • Bonusy
  Dostupný projekt TÝDEN PRO VÁŠ VZTAH. Webináře. Uzavřená facebooková skupina, kde vám budeme oba k dispozici. Další partnerské video rozhovory. A mnoho dalšího:-)

Každé z těchto 6ti základních témat si do detailu probereme.
A během roku 2019 chystáme dvě nové velké kapitoly,
které všichni účastníci dostanou zdarma. 

 

Jak bude celý kurz probíhat?

HLAVNÍCH TÉMAT JE 6 a každé téma si můžete procházet ve svém tempu.
KE KAŽDÉMU TÉMATU OD NÁS DOSTANETE:
- videa
- praktická cvičení
- doplňkové texty
- webinář, kde odpovíme na všechny vaše otázky
Budeme vám plně k dispozici.
Přístupy do členské sekce vám již zůstanou navždy a
tak si budete moci kdykoliv informace oživit anebo načerpat novou motivaci.
Součástí kurzu je také možnost vstoupit do uzavřené facebookové skupiny. 
Připravujeme pro vás také mnoho bonusů, které budeme v průběhu kurzu zveřejňovat. 

Objevíme, prozkoumáme, zjistíme, že.... 

 • Ve vztahu se vzájemně podporujeme a neseme zodpovědnost každý za sebe
 • Dovednost svobody ve vztahu
 • Otevřeně a s důvěrou spolu umíme komunikovat
 • Nasloucháme si a rozumíme si
 • Objevíme nevědomé hry a role, které hrajeme
 • Přijímáme své emoce a umíme s nimi pracovat
 • Zahojíme staré rány
 • Prohloubíme intimitu
 • Vztah je zdrojem hluboké lásky a inspirace
 • Sexuální energii využíváme nejen pro vztah, ale do celého spokojeného a aktivního života
 • Máme zdravý vztah, na kterém můžeme stavět

Jaké přínosy má kurz pro muže? 

Naučíte se povznést vaši sexualitu - rozvinout a kultivovat.
Budete umět milovat svoji ženu nekonečně dlouho. A navíc vás to bude také bavit.
Možná přijdou i celotělové orgasmy:-) Tipy, jak na to, v kurzu najdete. 
Vitalita a radost do celého života jde ruku v ruce s hlubokou intimitou a proudící sexualitou.

Pro vaši partnerku pak bude milování s vámi
- radostné, naplněné
- bude moci i ona prožívat hodiny orgasmické blaženosti
- otevře se vám a stane se z ní Bohyně

Toto a mnohem více se otvírá, když my se otevřeme novým pohledům na sexualitu.

 

 

Upozorňujeme, že tento kurz můžete absolvovat i bez partnera, pokud se nechce zapojit. Výrazné změny ve vztahu mohou nastat i ve chvíli, kdy se mu aktivně věnuje jen jeden z páru. A kurz můžete absolvovat i ve chvíli, kdy nemáte aktuálně žádného partnera. Prohloubíte si znalosti, poznáte blíže sami sebe a své vzorce a vyléčíte si mnoho zranění a do nového vztahu již vstoupíte s novým naladěním a poznáním. 

“Dnes jsme tak vzdělaní, že nás nepřekvapí nic – kromě šťastného manželství.” Oscar Wilde

Proč právě s námi?

Jsme manželé již 15 let. Klape nám to spolu. A proč? Vztah je pro nás prioritou. Pečujeme o něj, aktivně si vyhledáváme nové informace a oba dva na sobě pracujeme. Chceme předat i vám metody, které fungují. Chceme předat i vám informace, které jsme bývali chtěli i my vědět už na začátku našeho vztahu, protože by nám nesmírně ulehčily naši partnerskou cestu. Prošli jsme krizemi a ustáli jsme je. Nejsme terapeuti ani psychologové. Jsme obyčejní kluk s holkou, žena s mužem, kteří touží předávat zkušenosti dál. A kteří věří tomu, že vztahy mohou být hluboké, krásné, spokojené a pro oba partnery podporující a smysluplné. 

Kurz doporučuji všem, kdo ve vztahu tápou, mají problémy, ale klidně i spokojeným párům 🙂 informací je opravdu hodně, každý si najde něco pro sebe.

účastnice kurzu

Kurz doporučuji těm, kdo jsou natěšení na to jít víc do hloubky, víc k sobě samým i sobě navzájem, kteří uvítají inspiraci a rozšíření obzorů, kdo už na vztahu pracují a ví, že to je cesta, kdy práce nekončí vzájemným ANO na radnici, těm kteří se spolu mají hezky a chtějí se mít ještě hezčeji, těm kteří jsou otevření udělat změnu prvně u sebe a nečekají ji u partnera, kteří jsou otevření uvidět možnosti dál se posunout a nehledají co je špatně právě na tom druhém, mám pokračovat? 😀

z ankety pro účastníky kurzu

Chtěla bych Vám moc poděkovat za předávání znalostí a zkušeností! I díky vám se více utvrzuji v tom, že v dlouhodobém vztahu nemusí být nuda, nemusí vyprchat láska a být spolu jen ze setrvačnosti 🙂

Ivča, účastnice kurzu

Moc dekuji za Vas kurz. Toto vse by se melo ucit jiz ve skole:-) Jsou to tak dulezita temata, ktera by pomohly vyresit mnoho nesrovnalosti mezi muzi a zenami. Jste uzasni prukopnici! A verim, ze s Vasim vyvojem budete objevovat nova a nova temata, ktere s nami budete opet sdilet.

z ankety pro účastníky kurzu

Jmenuji se Lucie Harnošová, jsem manželkou a spokojenou partnerkou, mámou, dcerou, sestrou, lektorkou, učitelkou i žákyní. Mám mnoho rolí a nejvíce mne baví zkoumat samu sebe i lidi okolo sebe, když odlepíme všechny tyto nálepky....Dívat se na to krásné obnažené dokonalé tajemství.

Ráda propojuji, inspiruji a sdílím nadšeně vše, co mi na mé cestě dlouhodobě funguje. S respektem ke všemu odlišnému a k cestám druhých lidé. 

V partnerských tématech s klienty na workshopech měníme a boříme steretotypy, v bezpečném prostředí otvíráme tabuizovaná témata, pomáháme zažehávat oheň a vášeň ve vztazích, kde již pohasíná.

Baví mě prozkoumávat a vnášet do tématu vztahů lehkost, nadhled, hloubku, humor a naději. 

http://alchymiezeny.cz/

 

Jmenuji se Honza Harnoš. Ve světě náročných výzev, je možná tou největší právě partnerský vztah. Narozdíl od jiných oblastí má velký přesah a  možnosti růstu a rozvoje jsou zde snad neomezené.

Rád přirovnávám muže k horám a ženy k vodě. Hory mají mýtické asociace vertikálnosti, ducha, výšky, transcendence, tvrdosti, odolnosti a mužské jangovosti, suché a zářící. Tekoucí voda, jinově ženská, snažící dostat se co nejníže, mokrá, temná, hluboká, měkká, oduševnělá, dávající život.

Hory mě léta učí naslouchat téměř neslyšnému šepotu mé vlastní duše a ten hlas i způsob, jakým a kdy se mnou duše mluví, mi učaroval. Průvodcuji po horách a fotím. 

Více o mě si můžete přečíst na webu http://hranicar-raje.cz/

Pro váš vztah - 
online kurz

Reference

Co říkají účastníci našich kurzů? 

Lucka s Honzou nezklamali. Znám je již dlouho a proto jsem tušila, co od kurzu očekávat. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pracovat na svém vztahu.

Mirka

Lucku znám z pobytů pro mámy a dcery a velmi se mi vždy líbí, jakým stylem předá informace. Ve spolupráci s Honzou je Týden pro váš vztah skvělým projektem, který vás bude bavit.

Martina

Děkuji! Cítím se zase zamilovaná a vděčná, že náš vztah nevzdáváme a snažíme se.

Jana

Líbilo se mi zapojení vás obou. Hodně z témat bylo zaměřeno i pro nás chlapi, aby nás to nakoplo. Například logicky vysvětlená ženská cykličnost mi hodně dala. Díky oběma. Kurz doporučuji.

Ondra

Buďte dál takový jaký jste!! Protože to co děláte má smysl a je to dar, který předáváte dál. My vám za to ze srdce děkujeme.

Monika a Lukáš

Partnerský týden - díky za Tvého manžela Honzu, který mi ukazuje, jak to někteří muži vnímají a Ty jsi mi zase více obeznámila s některými mými podvědomými vzorci, které jsem si ani neuvědomila.

Jana

Chtěla bych Vám moc poděkovat za předávání znalostí a zkušeností! I díky vám se více utvrzuji v tom, že v dlouhodobém vztahu nemusí být nuda, nemusí vyprchat láska a být spolu jen ze setrvačnosti 🙂

Ivča

Moc děkuji za Váš kurz. Toto vše by se mělo učit již ve škole:-) Jsou to tak důležitá témata, která by pomohla vyřešit mnoho nesrovnalostí mezi muži a ženami. Jste úzasní průkopníci! A veřím, že s Vaším vývojem budete objevovat nová a nová témata, která s námi budete opět sdílet. Namaste.