KONGRES 2018

INSPIRACÍ BLÍŽ KE SVOBODĚ

Kongres již skončil.

Chcete příště vědět o dalších podobných akcích zavčas?

Nechte mi zde na sebe kontakt

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Proč on-line Kongres 2018?

Již jsem pořádala tři online Kongresy pro rodiče, které byly velmi úspěšné a také mnoho živých konferencí. Mám velmi ráda formát širší nabídky témat, kde si každý může vybrat právě to své aktuální, které ho osloví. A tak jsem připravila on-line summit, který umožňuje, aby se užitečné a inspirativní informace dostaly k tisícům lidí. 

Každý den vám do emailu pošlu dvě videa. Pozor, hlídejte si i složku hromadné anebo si můj email lucie@alchymiezeny.cz přidejte do adresáře, ať o videa nepřijdete. 

VIDEA BUDOU K DISPOZICI VŽDY 24 HODIN. BĚHEM CELÉHO TÝDNE JSOU VIDEA ZDARMA. 

Ve facebookové skupině nebo e-mailem se s námi můžete podělit o své postřehy, zkušenosti i doplňující otázky.

Pokud víte o přátelích, které by témata Kongresu 2018 mohla zajímat, budu moc ráda za sdílení a rozšíření. 

Přeji vám samé příjemné divácké zážitky!

S láskou a vděčností, 
Lucie Harnošová
organizátorka Kongresu 2018
http://alchymiezeny.cz/

 

 

Inspirací blíž ke svobodě. PRÁVĚ TEĎ!

Témata Kongresu

Cyklická jóga

Alice Mičunek
Více

Mentální jazyky a partnerské vztahy

Alexandra Polarczyk
Více

Má smysl řešit minulost?

Jan Vávra
Více

Putování Saharou

Bohdana Kabátová a Martin Černohorský
Více

Když se na cestě ztratím

Magda Křepelková
Více

Potenciál výtvarného projevu pro osobnostní rozvoj

Radka Rubešová
Více

Jak žít bez odpadu

Michaela Gajdošová
Více

Co mi brání?

Jana Mašková Zimolová
Více

Alchymie ženy

Lucie Harnošová
Více

Jak pečovat o dlouhodobý vztah?

Lucie a Honza Harnošovi
Více

Divoká strava

Melanie a Štěpán Matějkovi
Více

Jak být dobrým milencem

Stella Krenčejová
Více

Kosmetická kuchařka

Anna Potůčková
Více

Svoboda ve vzdělávání

Ivana Málková
Více

O svobodě

Anie Songe
Více

Pohyb je život

Petr Růžička
Více

EDUnomád

Adéla Zelenda Kupcová
Více

Svobodná cesta k těhotenství

Lucie Ratajská
Více

...

Přidejte se k téměř deseti tisícům lidí, kteří již z kongresových videí načerpali inspiraci pro rozvoj svého osobního i rodinného života. Pokud ještě váháte, přečtěte si ohlasy účastníků minulých Kongresů:

Největším překvapením Kongresu pro mě bylo video o Mentálních jazycích. Skvělý rozhovor. Určitě budu chtít o Mentálních jazycích vědět víc.
Aneta
Děkuji za skvělé rozhovory, které mě pokaždé inspirují a současně přesvědčí, že hledám správným směrem. Je to přesně ta forma podání informací, která mi vyhovuje - pěkně v kostce, lidově řečeno. Každý lektor vždy vypíchne nejdůležitější myšlenky daného tématu a každého osloví zrovna to, co ho zajímá nebo pálí.
Eva
Chtěla bych moc poděkovat za tento báječný kongres. Nakonec mě zaujaly všechny webináře, byla řečena spousta zajímavých informací, odnesla jsem si spoustu nových poznatků a každý den se těšila na svou polední hodinku, strávenou se sluchátky na uších. Děkuji všem přednášejícím za inspiraci, bylo to báječné!
Petra
V rozhovoru o dětské spiritualitě pro mě bylo velmi obohacující téma nočních můr. Je až tak aktuální, že dnes od deseti do jedenácti večer se mnou přednášku sledovala i má dcerka, která má posledních pár týdnů strach jít spát, i když spíme spolu v jedné posteli. Na konci přednášky nadšeně volala "eše, eše". Takže to shrnula za nás obě. Bylo to skvělé a klidně bychom poslouchaly ještě dál.
Sylvie
Z kongresu jsem byla celkově velmi nadšená. Hltala jsem každé video a i když jsem spoustu věcí již znala, z každého videa jsem si zapsala alespoň jednu moudrost, kterou si chci do života zapamatovat. Abych byla konktrétní - nejvíce mne zaujala videa Zdraví dětí (hned jsem se vydala na sběr kopřiv, mám spoustu předsevzetí co a jak v jídelníčku vylepšit, jenom jsem trochu líná to realizovat) a Mentální jazyky. Bylo to pro mne naprosto neprobádané téma, musela jsem si udělat výpisky jako ve škole, abych všechny řečené informace vstřebala.
z ankety pro účastníky
Jsem už babička tří vnuček, kurz jsem sledovala a uronila nejednu slzu, když jsem vzpomínala, jak jsem byla vychována já, jak jsem vychovávala své děti. Je úžasné, že kultura vztahů se stále vyvíjí a že existují takoví ryzí lidé, jako Vy. Díky za Vaši otevřenost a nepředstírané lidství, seminář mě moc posunul a můžu říct, je to další element k uzdravování mojí minulosti a sebepřijetí, takže moc díky!
z ankety pro účastníky

Máte nějaký dotaz? 
Napište mi na lucie@alchymiezeny.cz

Jsem tu pro vás 🙂